BİZDEN Bİ HABER

18.11.2016
Tüm dünyadaki insanların daha sağlıklı, lezzetli ve doğaya karşı duyarlılıktan taviz vermeden yemek yapma alışkanlığına ilham vermeyi amaçlayan Electrolux Ideas Lab Yarışması’nda ilk 10’a kalan yarışmacılar açıklandı. Türkiye’den başvuran 3 yarışmacı ilk 10’a ismini yazdırmayı başardı.
Electrolux Ideas Lab 2016’da son 10’a kalmayı başaran Ozan Kayıkçı, Onurhan Demir, Zülal Ateş ve Damla Dağıstanlı’yı tebrik ederiz! Jüri değerlendirmesinin ardından Electrolux Ideas Lab 2016’nın 1.’si 28 Kasım’da açıklanacak!
Bundan sonraki aşamada ise Electrolux CMO’su MaryKay Kopf, Electrolux Strateji ve Ekosistemler Başkanı David Cronström, Electrolux Üst Düzey Başkan Yardımcısı ve Tasarım Başkanı Lars Erikson, Electrolux 360 Tüketici Deneyimi ve Marka Başkan Yardımcısı Mona Abbasi ve Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı Martin von Arronet’ten oluşan jüri ilk 10 fikri değerlendirecek ve 28 Kasım 2016’da kazanan yarışmacı açıklanacak.
Türkiye Electrolux Ideas Lab Yarışması’nda iddiasını sürdürüyor

Kitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan Demir
Electrolux

18.10.2016
FİRMAMIZIN TASARIMCISI İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM ÖĞRENCİSİ ONURHAN DEMİR ELEKTROLUX İDEAS LAB 2016 YARIŞMASINDA İLK 50 DE YARIŞMA HALK OYLAMASI İLE İLK 10 U BELİRLEYECEK VE ONURHAN DEMİR ŞU ANKİ OYLAMA GİDİŞATINA GÖRE YARIŞA BİRİNCİ OLARAK DEVAM ETMEKTE.OYLAMAYA KATILMAK İÇİN www.elektroluxideaslab.com SİTESİ ÜZERİNDEN BU VİDEOYU BULARAK ”VOTE” TURUNCU BANT İÇERİSİNDE KALP SİMGELİ LİNKE TIKLAYARAK ÇIKAN EKRANDA MAİL ADRESİNİZ İSTENİR YAZIN VE TAMAMI TIKLAYIN SANİYESİNDE SİZE ELEKTROLUX DEN E POSTA GELECEK E POSTADAKİ MAVİ LİNKİ (CLİCK HERE TO CONFİRM YOUR VOTE) MUTLAKA TIKLAYIN Kİ OYUMUZ SAYILSIN BU UYGULAMA BÖYLELİKLE TAMAMLANMIŞ OLUYOR.BİZİ DESTEKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ağustos 2016’da global olarak başlatılan daha sağlıklı yemek yeme alışkanlığı ve daha parlak bir gelecek için yaratıcı fikirlerin arandığı Electrolux Ideas Lab Yarışması’nda geri sayım başladı. Yarışmada ilk 50’de yer alan 4 fikir ise Türkiye’den.
Electrolux Ideas Lab Yarışması’na başvuran katılımcılar “Tüm dünyadaki insanlara gelecekte daha lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde yemek yapma konusunda nasıl ilham verebiliriz?” sorusuna cevap bulmak için bağlanabilirllik (connectivity), 3D printing, oyunlaştırma (gamification) gibi trendleri kullandılar.
Yarışmaya başvuran 30 saniyelik videoların incelenmesinin ardından 27 ülkeden 50 fikir seçildi. Türkiye’den yarışmaya başvuran 4 fikir ise ilk 50’ye girmeye hak kazandı.
Tüm videoların linkleri için: www.electroluxideaslab.com.
Türkiye’nin Ideas Lab Yarışması’nda şansı büyük

Kitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan DemirKitchen book – Onurhan Demir

Tasarımların insanlarla buluşması için geleceğin hayalden öteye geçmesi ve bugünle buluşması gerektiğine odaklanan Onurhan Demir Kitchenbook’u insanların gelecek ihtiyaçlarına yönelik bir tasarım olarak geliştirdi. Hiç kimse saatlerce duvara bakıp yemek yapmak istemez ve günümüzde dünyada 2,3 milyar insan sosyal medyayı kullanıyor. Herkes sevdiği bir şeyleri başkalarına göstermek, paylaşmak istiyor. Hiç kimse artık tek başına bir şeyler yapmak istemiyor. İnsanlar yeni kültürlerle tanışmak, yeni lezzetler tatmak istiyor, yakınlarındaki teknolojiyi hissetmek istiyorlar. İşte tüm bunlar Kitchenbook’un içinde yer alıyor. Kitchenbook basit ve mükemmel bir ocak ve aspiratöre sahip. Bunlar akıllı bir ekran ile birlikte tek parça camdan oluşuyor. Böylece ses kontrolü ve dokunmatik desteğe kolay erişim sunan mükemmel bir pişirme ünitesi olarak karşımıza çıkıyor. Kitchenbook’ta sosyal bir profiliniz oluyor, böylece yemek tariflerini karşılıklı paylaşabiliyorsunuz. En iyi yemek tariflerinizi sisteme yükleyebiliyor ve deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla görüntülü konuşabiliyor ve birlikte yemek pişirebiliyorsunuz. Ayrıca yemek pişirmeyi bilmeyen birine yemek yapmayı öğretebiliyorsunuz. Meşhur bir restoranın mutfağını kendi mutfağınızda canlı bir şekilde izleyebiliyorsunuz. Kendinizi restoranın müziği ve ambiyansı eşliğinde gerçek bir şef gibi hissedebiliyorsunuz.

taşlı pasta rumeli

duhok cafe duhok GAZİ GÜLLÜOĞLU HASSAT HELVACIZADE KÖPRÜ LİDER pecko rumeli1 yeni bosna